imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Шановні абітурієнти! Для участі у вступній кампанії 2018 наявність паспорта або ID карти обов'язкова !!!

.

Ми у соцмережах

  

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в Twitter

Погода

Посна Світлана Станіславівна

народилась – 23 лютого 1979 року в м. Дунаївці.

 

В червні 1994 року закінчила загальноосвітню школу № 2  І-ІІІ ступенів ім.. Т. Г. Шевченка в м. Кам’янець-Подільському Хмельницької області.

Після закінчення школи вступила на навчання до Кам’янець – Подільського будівельного технікуму Корпорації «Укрбуду», який закінчила в 1997 році і одержала диплом, з відзнакою, техніка-будівельника.

З 1 грудня 1997 року по 19 березня 1998 року навчалася в Кам’янець-Подільському відділенні Українського освітнього центру менеджменту та підприємництва (м. Київ) за спеціальністю «Бухгалтерський облік з вивченням комп’ютерних систем б/о».

З 25 лютого 2000 року по 28 травня 2004 року навчалась у вищому закладі освіти - Київському університеті туризму, економіки і права та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій», здобула кваліфікацію менеджера-економіста.

З 24 жовтня по 24 грудня 2005 року навчалась в Навчально-консультаційному центрі по туризму Державної туристичної адміністрації України на курсах «Організатора подорожей (екскурсій)» (організатора туристичної діяльності) та склала загальний іспит на рівні кваліфікаційних вимог.

З 1 квітня 2003 року працювала в Управлінні ПФУ в місті Кам’янець-Подільському на посаді спеціаліста І категорії по виплаті пенсій.

З 14 жовтня 2005 року по 3 листопада 2008 року працювала в Українській державній корпорації з іноземного туризму «Укрзовнішінтур» (м. Київ) на посаді заступника генерального представника – повіреної у справах корпорації у місті Кам’янці-Подільському.

З 18 грудня 2008 року займала посаду головного спеціаліста відділу торгівлі та захисту прав споживачів управління економіки у Виконавчому комітеті Кам’янець-Подільської міської ради.

З 1 вересня 2013 року працюю в Коледжі ПДАТУ викладачем спеціальних дисциплін за напрямом підготовки «Туризм».

В 2014-2015 навчальному році була куратором випускної групи спеціальності «Туристичне обслуговування».

З вересня 2015 року куратор групи П-121 та голова методичного об’єднання кураторів відділу «Правознавство».

За період викладацької роботи в коледжі розробила робочі програми та комплекси методичного забезпечення  до викладання дисциплін: «Ціноутворення в туризмі»(2013), «Страхування в туризмі»(2014), «Туристичні ресурси України»(2014), «Організація ресторанного обслуговування»(2014), «Географія туризму»(2015). Окрім того в 2014 році розробила робочу програму та методичні вказівки для проведення навчальної краєзнавчої практики а в 2015 році розробила робочу програму для проведення навчальної комплексної практики.

Брала участь у конкурсі «Педагогічні інновації» ДУ «Науково-методичного центру інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ВНЗ «Агроосвіта» - в 2014 році підготувала методичні вказівки для проведення навчальної краєзнавчої практики для студентів спеціальності «Туристичне обслуговування» (робота занесена до каталогу кращих конкурсних робіт), в 2015 році підготувала  навчальну програму з нормативної навчальної дисципліни «Правове регулювання в туристичній діяльності» для підготовки молодшого спеціаліста напряму підготовки «Туризм» зі спеціальності «Туристичне обслуговування» та мультимедійний супровід для проведення навчальної краєзнавчої практики.

Провела відкриті заняття «Особливості ціноутворення в туристичній індустрії»(2013), «Особисте страхування»(2014), «Відомі музеї світу та їх діяльність»(2015) та відкриті виховні заходи «Відкритий виховний захід присвячений святкуванню Дня туризму»(2014), «Відкритий виховний захід присвячений Дню заснування ЮНЕСКО»(2015) .

В 2014 році розробила план та програму проведення заходів тижня туристсько-краєзнавчої роботи присвячених святкуванню Дня туризму в Коледжі ПДАТУ та склала звіт про проведення тижня туристсько-краєзнавчої роботи присвяченого святкуванню Всесвітнього дня туризму  в Коледжі ПДАТУ.

В 2015 році підготувала програму проведення заходів присвячених святкуванню Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні в Коледжі ПДАТУ (в рамках виконання якої організувала одноденний туристський похід  студентів 1-их курсів (П-111 та П-121) відділу «Правознавство» з розважальною програмою) та програму проведення заходів, присвячених святкуванню заснування ЮНЕСКО в Коледжі ПДАТУ.

В 2014 році, з метою оновлення та розширення знань, формування нових професійних компетентностей, ознайомлення із специфікою умов, станом і тенденціями розвитку підприємств та засвоєння інноваційних технологій, проходила стажування в ПП «Оз Бату - туризм» в м. Хмельницькому.

В 2014 році приймала участь в змаганнях з волейболу між викладачами відділів коледжу, у складі команди відділу «Правознавство».

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у виховання студентської молоді, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення Всесвітнього Дня туризму в 2014 та в 2015 роках нагороджувалась грамотами Коледжу ПДАТУ.