Волонтерська діяльність
 • 1.jpg
 • 3.jpg
 • 4.jpg
 • 5.jpg
 • 7.jpg
 • sla5.jpg
 • slay1.jpg
 • slay2.JPG
 • slay3.JPG
 • slay7.jpg
 • slay8.jpg
 • slay9.jpg
 • slay10.jpg

.

Ми у соцмережах

  

Погода

Волонтерська діяльність

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

На 19 грудня припадає свято СВЯТОГО МИКОЛАЯ. Вважається, що діткам, які гарно поводили себе протягом року, він підкладає під подушку подарунки та солодощі, а хто не дуже добре – різочку.

У ніч з 18 на 19 грудня в оселі, де живуть діти, нечутно приходить Миколай і так само нечутно кладе переважно під подушки, а іноді у черевички сплячої малечі жадані дарунки.

Викладачі та студенти відділу «Ветеринарна медицина» відвідали Кам’янець-Подільський спеціалізований дитячий санаторій і привітали дітей зі святом.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДОНОРСЬКА ДОПОМОГА

 

Лозунг «Здай кров – збережи життя» на слуху в багатьох, утім, навряд чи його можна назвати надто популярним у наш час, так само, як і складно назвати кількість добровільних донорів значною.

Цікаво й те, що в Україні за показником минулого року заготовлюється 9,1 млл. крові на одну особу, тоді як Всесвітня організація охорони здоров’я стверджує, що ця доза повинна становити не менше 15 млл.

Приблизно 150 студентів коледжу щороку здають кров у Кам’янець-Подільській міській станції переливання крові, і цим вчинком, сподіваємося, рятують чиєсь життя.

Ставати в чергу для здачі крові чи ні – особисте рішення кожного українця. У центрах крові чекають на донорів.

 

Допомога учасникам АТО

          

З самого початку антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях ми чудово розуміли, що вона швидше є реальною війною, а наше військо при цьому не забезпечене необхідним спорядженням. Саме тому з кожним днем активізується допомога бійцям від усіх небайдужих, які хочуть, аби бойові дії завершилися з мінімальними втратами для нашого народу. Діяльність, пов’язана з допомогою учасникам АТО, об’єднала навколо себе людей абсолютно різних спеціальностей, соціального статусу, інтересів та віку. Усі ми просто зрозуміли в один момент, що саме від нас великою мірою залежить збереження життя українських воїнів та й самої країни.

Дуже важливо усвідомити: діяти завжди легше тоді, коли зусилля об’єднані. Саме тому наш коледж постійно допомагає бійцям, збирає кошти на вагомі потреби армії, які не могли б забезпечити поодинокі люди.

 

28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників

      Минуло більше семи десятиліть від закінчення тієї страшної трагедії. Здавалося б, що ніколи більше ворог не зазіхне на українську землю, однак сьогодні кращим синам нашої Батьківщини доводиться знову відстоювати єдність та незалежність України.

До Дня визволення України волонтери коледжу провели акцію “Допоможи ветерану!”

Студентська рада навчального закладу у складі Ірини Войчишиної, Діани Левчук, Ігоря Банкодуя та Владислава Наумова завітали до ветерана війни Шеха Олександра Григоровича. Він завжди радіє молоді. І цього разу зустрів усіх привітно, читав вірші, показував фотографії та розповідав про відважний подвиг наших героїв, які виборювали світле майбутнє для своїх нащадків.

Шех О.Г. пройшов дорогами війни, двічі був поранений. Визволяв Україну та рідну Білорусію, дійшов до Берліна. Йому є про що розповісти молоді, бо його життєвий шлях багатий і на воєнні, і на мирні події. Цього року ветеран відсвяткував свій славний ювілей – йому виповнилося 95 років.

Студенти привітали ветерана зі святом, побажали ще довгих спокійних років життя, миру і любові в родині та Україні. Зустріч справила на усіх незабутнє враження.