imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Шановні абітурієнти! Для участі у вступній кампанії 2018 наявність паспорта або ID карти обов'язкова !!!

.

Ми у соцмережах

  

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в Twitter

Погода

Покалюк Вадим Вікторович

Народився 23 червня 1986 р. у с. Панівці, Кам’янець-Подільського району, Хмельницької області, в сім’ї робітника.

  У 2007 році закінчив історичний факультет Кам’янець-Подільського національного університету денної форми навчання і отримав диплом спеціаліста, за кваліфікацією  «Вчитель історії та правознавства». Цього ж року вступив до магістратури історичного факультету, Кам’янець-Подільського національного університету, на денну форму навчання.

У червні 2008 року закінчив магістратуру історичного факультету   Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та отримав диплом магістра за кваліфікацією «Магістр педагогічної освіти. Викладач історії».

У жовтні 2008 року закінчив Коледж Подільського державного аграрно-технічного університету заочної форми навчання та отримав диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю «Правознаство» і здобув кваліфікацію юриста.

З вересня 2010 року  працює в Коледжі Подільського ДАТУ на посаді викладача соціально-гуманітарних дисциплін.

  У листопаді 2012 року зарахований аспірантом кафедри історії України Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, заочної форми навчання. Працює над кандидатською дисертацією «Вища сільськогосподарська освіта в Україні: реформування в умовах модернізації країни (20-ті роки ХХ ст.).

  Покалюк В.В  виступає  на міжнародних, всеукраїнських, регіональних науково-практичних та історико-краєзнавчих   конференціях.  Науковий доробок складає 15 наукових праць.

У березні 2013 р. рішенням атестаційної комісії присвоєно кваліфікацію спеціаліст ІІ категорії соціально-гуманітарних дисциплін.

У 2016 р. занесений на дошку пошани  навчального закладу. У березні цього року  рішенням атестаційної комісії присвоєно кваліфікацію спеціаліст І категорії соціально-гуманітарних дисциплін.

Значну увагу приділяє організаційній, громадській та виховній  роботі навчального закладу.

 Протягом 2011-2015 рр. був куратором групи спеціальності «Правознавство».

З 1 вересня 2016 року призначений куратором академічної групи
П-111 спеціальності «Право».

Нагороджений грамотами  Дирекцією Коледжу за сумлінну працю та активну педагогічну і виховну діяльність до 90-річчя заснування навчального закладу(2011), Кам’янець-Подільською районною державною адміністрацією   за сумлінну працю та високий професіоналізм з нагоди дня працівника освіти та 95-річчя заснування Коледжу ПДАТУ.

Викладає студентам наступні дисципліни: «Новітня історія України (ХХ ст. – до сьогодення» та  «Культурологія».