imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Шановні абітурієнти! Для участі у вступній кампанії 2018 наявність паспорта або ID карти обов'язкова !!!

.

Ми у соцмережах

  

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в Twitter

Погода

Катушинська Людмила Станіславівна

народилася 26 лютого 1967 року в с. Колибаївка Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.

 

В 1991 році закінчила Київський державний університет ім. Т.Г.Шевченко за спеціальністю «Правознавство» і здобула кваліфікацію юриста.

У Коледжі Подільського аграрно-технічного університету (раніше радгосп-технікум, з вересня 1997 року - технікум Подільської державної аграрно-технічної академії) працюю з листопада 1993 року на посаді викладача юридичних дисциплін за сумісництвом, а з серпня 1995 року на постійній основі на тій же посаді.

На посаді викладача зарекомендувала себе як висококваліфікований фахівець, відповідальний, вимогливий, наполегливий, здібний та сумлінний працівник. Має значний педагогічний досвід, володіє глибокими знаннями з навчальних дисциплін, які викладає, зокрема: «Господарське  право», «Судочинство в господарських судах», «Організація юридичної служби в суспільному виробництві».

 Основний принцип педагогічної діяльності Людмили Станіславівни: справедливе, доброзичливе, вимогливе ставлення до студентів. Заняття завжди проводить на високому теоретичному і методичному рівні з використанням новітніх педагогічних технологій. Виклад навчального матеріалу здійснює у доступній для студентів формі, дотримуючись сучасних методичних вимог, постійно підтримуючи активний зв'язок зі студентською аудиторією.   Активно впроваджує в навчально-виховний процес сучасні інноваційні технології, добре володіє усіма формами і методами ведення сучасного заняття.

Людмила Станіславівна  працює над поновленням та удосконаленням навчально-методичної бази аудиторії «Господарського, екологічного та аграрного права», яким завідує. Активно займається методичною роботою, багато уваги приділяє самостійній роботі, зокрема, для студентів  коледжу підготувала  мультимедійний супровід дисципліни «Судочинство в господарських судах»,  електронний підручник з дисципліни «Організація юридичної служби в суспільному виробництві», у співавторстві навчальний посібник з дисципліни «Адміністративне право», тестові завдання  з дисципліни «Господарське право» які можуть бути використаний в плані комплексного сприйняття навчального матеріалу.

 Катушинською Л.С. у співавторстві розроблено навчальні програми з дисциплін «Господарське право», «Цивільний процес» для спеціальності 5.03040101 «Правознавство», які затверджені Державною установою «Науково методичним центром інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» у 2011р.

 Доброзичлива, ввічлива, тактовна Людмила Станіславівна користується повагою та авторитетом серед колег та студентів.

Викладач активно впроваджує в навчально-виховний процес сучасні технології та технічні засоби навчання. Успішно практикує такі ефективні форми проведення занять, як  ділові ігри,  бінарні, інтегровані заняття, використовуючи при цьому інтерактивні методи навчання (постановка питань, метод калейдоскопу, моделювання проблемних ситуацій).

Катушинська Л.С. систематично бере участь у виставці відділу педагогічного досвіду і творчості молоді НМЦ, неодноразово її  роботи були занесені до каталогу кращих робіт, зокрема, тестові завдання з дисципліни «Правові та організаційні основи підприємницької діяльності» (2010 р.); навчально-методичний посібник з дисципліни «Організація юридичної служби в суспільному виробництві» (2011р) і за дану роботу Людмила Станіславівна була нагороджена дипломом Державної установи «Науково методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» за третє місце у конкурсі на кращий методичний матеріал у номінації «Інноватика в організації самостійної роботи студентів»;  мультимедійний супровід дисципліни «Судочинство в господарських судах» (2012р.) за який була нагороджена дипломом Державної установи «Науково методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» за третє місце у конкурсі на кращий методичний матеріал у номінації «Досвід впровадження інноваційних технологій навчання».

З 2011 року являється членом навчально-методичної комісії аграрних вищих навчальних закладів України І-ІІ рівнів акредитації із спеціальності «Правознавство»; приймала участь в майстер-класі з питань підвищення професійної майстерності викладачів з виступом  «Методичні аспекти комплексного використання сучасних засобів навчання в реалізації особистісно орієнтованих технологій у аграрних вищих навчальних закладів України І-ІІ рівнів акредитації» (сертифікат № 5 від 10.03.2011 р.); була  членом конкурсної комісії  м. Володимир-Волинський та членом регіональної конкурсної комісії смт. Немішаєво огляду-конкурсу на кращу організацію роботи навчальної юридичної консультації аграрних вищих навчальних закладів України І-ІІ рівнів акредитації, 2013р.; приймала участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Вдосконалення правового регулювання прав та основних свобод людини і громадянина» (м. Івано-Франківськ, 2014) і публікація тез доповіді на тему «Сертифікація якості зерна як запорука інтеграції України до світового господарства. 

Підготувала студентів для участі у: Всеукраїнській науковій студентській конференції «Законодавство України: погляд молодих правників» з темою «Участь профспілок у становленні та розвитку системи соціального партнерства як важливого інституту громадянського суспільства» (м. Івано-Франківськ, 2014); ІV регіональній студентській науково-практичній конференції на тему «Проблеми української політики в контексті євро інтеграційних процесів» (м.Володимир-Волинський. 2014р.).

Катушинська Л.С свою педагогічну майстерність підвищує шляхом вивчення передового педагогічного досвіду на семінарах фахової майстерності,  заняттях майстер-класів, бере активну участь у роботі циклової комісії, педагогічної ради. Викладач являється активним учасником в громадській роботі коледжу, педагогічних нарадах, педагогічних читаннях, семінарах педагогічної майстерності.