imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Шановні абітурієнти! Для участі у вступній кампанії 2018 наявність паспорта або ID карти обов'язкова !!!

.

Ми у соцмережах

  

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в Twitter

Погода

Будус Аліна Володимирівна

народилась 15 грудня 1988 року в с.м.т. Нова – Ушиця.

 

У 2011 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Математика» та здобула кваліфікацію вчителя математики, фізики та астрономії.

У 2011 році закінчила курси при Вінницькому державному педагогічному університеті ім. Михайла Коцюбинського та отримала кваліфікацію оператор комп’ютерного набору, обліковець.

У 2013 році закінчила Кам’янець-Подільський національний університет ім. Івана Огієнка за спеціальністю «Математика» та здобула кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача математики. Працюю в коледжі Подільського ДАТУ з 2012 року на посаді викладача математики, фізики та астрономії.

У 2014 році брала участь у X Всеукраїнській науково – методичній конференції «Проблеми підготовки фахівців – аграріїв у навчальних закладах вищої та професійної освіти».

На конкурс організований НМЦ подано методичні роботи: картина – вишиванка «Чарівна мить» (2013 р.), мультимедійні презентації з дисципліни «математика» (2014 р.), яка була оцінена у найбільшу кількість балів та занесена до каталогу найкращих робіт, тригонометричні рівняння та нерівності (2015 р.).

У 2015 році встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст II категорії».

Перелік наукових праць:

  1. Будус А.В. Методика викладання математики з використанням мультимедійних засобів навчання /А.В. Будус// зб. наук. праць. Матеріали X Всеукраїнської науково-методичної конференції». – Кам’ янець – Подільський, 2014. – С. 74-77.

Також є куратором групи  П – 411 на відділі «Право».